Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

    Zamieszczone przez x_cite
    witam witam wszystkich! Jednak mini spontan wyszedł całkiem całkiem!!! PS. Nie chce widzieć krówek przez następny rok!!!!! :lol: 8)
    ...co chcesz od Krówek... :diabelski_usmiech

  • #2
    usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

    Witam serdecznie mamy trzy miesięczną Octavie kombi w wersji elegance w piątek podczas włączenia automatycznego włączania i wyłączania długi świateł pojawił się komunikat USTERKA LIGHT ASSISTANT. Czy ktoś miała podobny problem co może być przyczyną. Normalnie kolana miekkie autko marzenie trzy miesiące i taka usterka
    Karola

    Komentarz


    • #3
      Na razie jeszcze nie masz się czym martwić, ewentualny powód do zmartwienia będzie dopiero, jeśli aso sobie z tym nie poradzi od razu. Póki co wbijaj do serwisu i popatrz na to tak: gdyby auta były bezawaryjne, gwarancja nie byłaby potrzebna, a kupowanie nowych straciłoby część sensu

      A tak na marginesie to Twój silnik to raczej 1.4 TSI CHPA, a usterka to problem raczej elektroniczny, niż mechaniczny
      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

      Komentarz


      • #4
        Jesteśmy jutro umówienia na serwisie. Dzięki za słowa otuchy Stary samochód źle a o nowy ciągle człowiek drży i szuka pobratyńców niedoli
        Karola

        Komentarz


        • #5
          Ja czegoś takiego nie miałem, za to miałem inne przygody z ksenonami. Przy lekko ujemnych temperaturach, kiedy automat dołączał do dziennych ledów światła mijania (ksenony), wielokrotnie wywalało mi błąd "Sprawdź prawe światło mijania". Za każdym razem okazywało się, że to światło świeciło normalnie. W ASO, jak zwykle zresztą, początkowo mnie zbyto. Ich komputer nie pokazywał ponoć żadnego błędu, więc dla nich nie było tematu. A mój komputer pokładowy jak na złość ciągle się upierał przy tym błędzie. Sprawę, jak to zwykle ja, w końcu załatwiłem, ale potrzebna była spora wojna :evil:

          Komentarz


          • #6
            Karola79, jaka niedola, trzeba do ASO jechać na naprawę w ramach gwarancji. :wink:
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              @Karola79 - a jak jest dzisiaj?
              po nocnej przerwie? bez zmian czy zniknęło?
              O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
              -----------------------------------------------------
              Moja eReSka

              Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

              Komentarz


              • #8
                W zasadzie lepiej żeby nadal było - najgorsze są pojawiające się i znikające samoistnie usterki (które dziwnym zbiegiem okoliczności znikają tuż przed wizytą w serwisie i pojawiają się tuz po).
                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                Komentarz


                • #9
                  3miesiace to pikus.. Szlag moze trafic jak dzien po odebraniu i z 40km na liczniku pada czujnik swiatel stop Cale szczescie to była pernamentna usterka, a nie okresowa, wiec nie bylo z tym problemow...

                  Moja O3 RS

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

                    Zamieszczone przez Karola79
                    Witam serdecznie mamy trzy miesięczną Octavie kombi w wersji elegance w piątek podczas włączenia automatycznego włączania i wyłączania długi świateł pojawił się komunikat USTERKA LIGHT ASSISTANT. Czy ktoś miała podobny problem co może być przyczyną. Normalnie kolana miekkie autko marzenie trzy miesiące i taka usterka
                    Miałem to samo..., wymienili mi lusterko wsteczne z tą śmieszną kamerą na nowe..., przejechałem 4 tyś. kilometrów i teraz mam kolejną awarię, tym razem hamulców!!! IDZIE SIĘ ZAJE....AĆ PRZEZ TE SKODY !!!
                    Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
                    Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

                    Komentarz


                    • #11
                      Re: usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

                      Zamieszczone przez ManiekWWA
                      Miałem to samo..., wymienili mi lusterko wsteczne z tą śmieszną kamerą na nowe..., przejechałem 4 tyś. kilometrów i teraz mam kolejną awarię, tym razem hamulców!!! IDZIE SIĘ ZAJE....AĆ PRZEZ TE SKODY !!!
                      A jaką konkretnie masz awarię hamulców? Jakiś komunikat?

                      Komentarz


                      • #12
                        Zaje..ać to się idzie przez zasrane nowe samochody. Pracuję w ASO sam. ciężarowych jednej z marek premium i usterki typu "przyszedłem do lekarza i zęby przestały boleć" są dosyć popularne

                        Komentarz


                        • #13
                          ManiekWWA, ciesz sie ze po 4tys.. Moja Octavka pobiła chyba rekord - po 24km padł czujnik swiateł stop
                          Jako ze odebrana 23go grudnia po poludniu, padł 25go, to 27go na lawecie pojechala do serwisu (co by panowie policjanci drugi raz nie zgarneli i dowodu nie zabrali w koncu)...

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: usterka light assistant w 3 miesięcznej skodzie

                            Zamieszczone przez neoXs
                            Zamieszczone przez ManiekWWA
                            Miałem to samo..., wymienili mi lusterko wsteczne z tą śmieszną kamerą na nowe..., przejechałem 4 tyś. kilometrów i teraz mam kolejną awarię, tym razem hamulców!!! IDZIE SIĘ ZAJE....AĆ PRZEZ TE SKODY !!!
                            A jaką konkretnie masz awarię hamulców? Jakiś komunikat?
                            Na MAXI-DOT wyświetlił się komunikat " PŁYN HAMULCOWY" i ikonka hamulca ręcznego, a na Bolero w statusie auta: wyświetliło samochód z kołami na czerwono i komunikat, że dalsza jazda jest niemożliwa, wezwać serwis

                            Znalazłem wyciek płynu hamulcowego pod skrzynią biegów w zbiorniczku strasznie sucho...

                            Teraz się zastanawiam, czy to jest związane ze sprzęgłem, bo ostatnio strasznie mi się chyba ślizgało, rwało i miałem dziwne wibracje na pedałach, głownie sprzęgła.
                            Wczoraj auto zostało odholowane do serwisu...
                            Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
                            Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

                            Komentarz


                            • #15
                              Przewod do wysprzeglika polegl, albo sam wysprzeglik - pytanie czy ten jest na skrzyni czy w skrzyni.
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Maicroft
                                Przewod do wysprzeglika polegl, albo sam wysprzeglik - pytanie czy ten jest na skrzyni czy w skrzyni.
                                Czy to coś poważnego?

                                W sumie dobrze, że stało mi się to pod domem, bo właśnie wróciłem z Chorwacji..., samo oczekiwanie na połączenie ze Skoda Assistance trwało około 30 minut, a pan "Konsultant" też chyba za karę tam pracuje, bo cholernie nie miły...
                                Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
                                Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

                                Komentarz


                                • #17
                                  Skonczy Ci sie plyn hamulcowy w ukladzie hamulcowym, nie bedzie dalo sie wrzucic biegu, jak wysprzeglik jest w srodku to moze uszkodzic okladziny sprzegla. Tak wiec, jak dojechales i wzieli sami auto, to trzeba byc dobrej mysli
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Karola79
                                    Normalnie kolana miekkie autko marzenie trzy miesiące i taka usterka
                                    Olaboga, olaboga.

                                    Zgłosić do ASO, naprawią, napoją kawą/herbatą i jeździć dalej

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      U mnie tez wystąpił problem z light assistant w sobotę wystapił błąd w poniedziałe zgłoszone w czwartek wyminienione i po kłopocie. Przy odbiorze auta z ciekawości spytałem jaka jest cena wymienionego elmentu (lusterko fotochrom z kamerą) to tylko bagatela 2100zł

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X